محصولات بایو جنسیس

ایمپلنت های بایوجنسیس در اروم دنتال

دلایل برتری ایمپلنت بایو جنسیس در بازار؟

 شما بعنوان یک دندانپزشک از لحظه‌ای که تصمیم گرفتید از سیستم ایمپلنت بایوجنسیس ( GDIFF) استفاده کنید، و از سادگی کار با این سیستم لذت ببرید، تفاوت واقعی را احساس کرده اید.

کیفیت عالی و منحصر به فرد فیکسچرها، قطعات پروتزی و کیت‌ چند منظوره این شرکت در نتیجه تولید با پشتوانه ســـالها تحقیق و توســــعه و تست‌های بالینی و آزمایشگاهی است و همین امر، ایمپلنت بایو جنسیس را به یکی از قابل اعتمادترین سیستم‌های ایمپلنت دنیا با نرخ موفقیت بالای 99 درصد تبدیل کرده است.

ایمپلنت بایو جنسیس (GDiFF) توسط  کمپانی ACH Medical در سال 2008 تولید شده است. این سیستم توانایی بازسازی مجدد دندان ها را به راحتی و با کمترین هزینه امکان‌پذیر می‌کند.

تحقیق و توسعه پایدار

کمپانی ACH Medical با همکاری چندین دانشکده دندانپزشکی و یک تیم تحقیقاتی متشکل از نخبگان دانشگاهی از سراسر جهان، یکی از بهترین تیم‌های تحقیق و توسعه ایمپلنت‌های دندانی در دنیا را داراست.

تیم تحقیقاتی این شرکت از زمان تأسیس در سال 2008، با همکاری بهترین متخصصان، مطالعات گسترده‌ای روی بهترین سیستم‌های ایمپلنت دندانی انجام داده است و موفق به تولید یکی از بهترین سیستم‌های ایمپلنت شده است.  ایمپلنت بایو جنسیس (GDIFF) سازکاری و قابلیت اطمینان بسیار بالای این سیستم و داشتن قطعات پروتز بسیار متنوع کار را برای دندانپزشک و بیمار بسیار راحت کرده است.

پیشرو در فروش 

این شرکت با نصب پیشرفته‌ترین ماشین آلات صنعتی و سیستم طراحی و تولید مداوم تحت نظر دانشکده‌های دندانپزشکی دنیا و همچنین پشتوانه‌ای قوی از مقالات علمی فراوان در حوزه دندانپزشکی، موفق به اخذ گواهی نامه‌های کیفی CE اروپا و FDA امریکا شده است. به جرات می توان گفت که  سیستم ایمپلنت بایو جنسیس یکی از بهترین سیستم‌های ایمپلنت در دنیا می باشد.

 

سازگاری 100%
قابلیت اطمینان 100%