خدمات پس از فروش اروم دنتال

هدف شرکت اروم دنتال  فقط فروش محصولات و تجهیزات به مشتری نیست، هدف ما به دست آوردن سرمایه که همان رضایت خریداران است می باشد. سرمایه ما، مشتریان ما هستند و تمام تلاش و سعی خود را خواهیم کرد تا سرمایه خویش را افزایش دهیم.

خدمات پس از فروش محصولات اروم دنتال یکی از ویژگی‌هایی است که از سایر رقبا متمایز می‌سازد. ضمانت تعویض و عودت کالا یکی از این خدمات است که برای رفاه هرچه بیش‌تر مشتریان در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. در ادامه درباره‌ی این امکان توضیحات کاملی را ارائه خواهیم کرد.

شرایط بازگرداندن محصولات و تجهیزات

شرایط استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا:

مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک  در هر معامله از راه دور مصرف كننده بايد حداقل هفت روز كاري، وقت براي انصراف (حق انصراف) از قبول خود، بدون تحمل جريمه و يا ارائه دليل داشته باشد. تنها هزينه تحميلي بر مصرف كننده هزينه باز پس فرستادن كالا خواهد بود.

ماده 38- شروع اعمال حق انصراف به ترتيب زير خواهد بود:
الف – در صورت فروش كالا، از تاريخ تسليم كالا به مصرف كننده و در صورت فروش خدمات، از روز انعقاد.
ب – در هر حال آغاز اعمال حق انصراف مصرف كننده پس از ارائه اطلاعاتي خواهد بود كه تامين كننده طبق مواد (33) و (34) اين قانون موظف به ارائه آن است.
ج- به محض استفاده مصرف كننده از حق انصراف، تامين كننده مكلف است بدون مطالبه هيچ گونه وجهي عين مبلغ دريافتي را در اسرع وقت به مصرف كننده مسترد نمايد.
د- حق انصراف مصرف كننده در مواردي كه شرايط خاصي بر نوع كالا و خدمات حاكم است اجرا نخواهد شد. موارد آن به موجب آيين نامه اي است كه در ماده (79) اين قانون خواهد آمد.

اگر محصول خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

این تفاوت ظرف مدت  24 ساعت کاری باید به شرکت اروم دنتال اطلاع داده شود.

در صورتیکه این تفاوت از نظر سایز و مشخصات فنی قابل تشخیص باشد، کالا باید بدون استفاده و پلمپ به شرکت بازگردانده شود در صورت باز شدن پلمپ یا استفاده از کالا امکان رسیدگی به درخواست مشتری وجود ندارد.

مسئولین فنی ظرف مدت 72 ساعت از دریافت کالا به بررسی تفاوت پرداخته و در صورت تایید کارشناس کالا برای مشتری تعویض می گردد. در صورت عدم تایید کارشناسان کالا برای مشتری پس فرستاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر و مشاوره در زمینه‌ی ارجاع یا تعویض کالا می‌توانید از طریق شماره تلفن " ۰۲۱۹۱۳۰۶۶۶۵ " با کارشناسان ما در ارتباط باشید.